09:00 - 18:00

Pzt - Cum

+90 (322) 428 34 96

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Image
Image

Hakkımızda

Hakkımızda

ELMEK; Makine Mühendisi S.Merdan YABACI tarafından 1994 yılında, makine yedek parça ve kalıp imalatı gerçekleştirmek amacı ile kurulmustur.

Kendimize, misyon ve vizyonumuza uygun bir yol haritası belirleyerek, zengin makine parkımız ile yoluna devam etmekteyiz. En büyük zenginligimiz kabul ettigimiz uzman çalısanlarımızla uzun yıllar özel ve kamu sektörüne taahhütlü hizmetler vermistir. 2007 yılı içinde; ISO 9001:2000 Kalite yönetim sistemi işletmemizde kurulmuş, etkin bir biçimde uygulanmaya baslamıs ve aynı yıl içinde ISO 9001:2000 Kalite yönetim sistemi belgesi alınmıstır.

2008 yılı ikinci yarısında Seyhan Sanayi Sitesindeki 1500 m² kapalı alanlı Fabrika binamıza taşınmış ve yeni yerinde sizlere hizmete devam etmekteyiz. Kalite Politikamız ; Müsterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak algılayıp onları tatmin etmek ve bu dogrultuda tüm çalısanlarımızın katılımı ile kaliteli ürünler üretmek, Çalısanlarımızı egitim düzeyini sürekli artırmak ve Faaliyet alanlarımızdaki teknolojik gelismeleri yakından izleyerek Kalite Yönetim Sistemimizin etkinligini sürekli gelistirmek, Tedarikçilerimiz ile karsılıklı isbirligi ve güven içerisinde çalısarak verimliligimizi arttırmak, Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli daima iyilesmek temel felsefemizdir. Misyonumuz ; Müsterilerimize daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi sekilde sunmaktır. Vizyonumuz ; Kaliteden ödün vermeden sundugumuz hizmetleri; kendi alanımızda baslattıgımız öncü çalısmaları sürekli yenilenen teknolojisi ile daha kaliteli ve tam zamanında sunmaktır, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.