09:00 - 18:00

Pzt - Cum

+90 (322) 428 34 96

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Image

Neden Bizim Ürünlerimiz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Elmek Elektromekanik San. Tic. Ltd. Şti.'nin kalite politikası, geliştirdiği ve ürettiği tüm ürünler için sözleşmelerde yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini maksimum düzeyde sağlamaktır. Bu temel politika çerçevesinde sürekli gelişmeye açık olan mevcut kalite yönetim sistemimizin gereklerini titizlikle uygulamak suretiyle güvenilir ve mükemmel ürünü yaratmak, uygunluğunu doğrulamak ve müşteriye sunmak temel

Üretimlerimiz, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standartları gereklerini karşılayan yapıda tesis edilmiş olan Kalite Yönetim Sistemi disiplin ve uygulamaları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bunun sonucu olarak sözleşmelerde ve ürün şartnamelerinde belirtilmiş olan şartları karşılayan ürünler müşteriye teslim edilmekte ve kalite politikamızın temeli olan müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmaktadır. Sahip olduğumuz Kalite Yönetim Sistemimiz, Türk Standartları Enstitüsü ve Milli Savunma Bakanlığınca belgelendirilmiştir.

ISO 9001(2000) Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

AQAP-2110 NATO Endüstriyel Kalite Güvence Seviye Belgesi

Tesis Güvenlik Belgesi (“Milli Gizli” gizlilik dereceli)

Üretim Müsaadesi Belgesi


Misyonumuz, Vizyonumuz

Güven Ve Kalite

Misyonumuz: Müsterilerimize daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak en iyi sekilde sunmaktır.

Vizyonumuz: Kaliteden ödün vermeden sundugumuz hizmetleri; kendi alanımızda baslattıgımız öncü çalısmaları sürekli yenilenen teknolojisi ile daha kaliteli ve tam zamanında sunmaktır, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.Image
Image

ELMEK MODÜLER SU DEPOSU

ELMEK MODÜLER SU DEPOSU

ELMEK MAKİNA - Modüler Su Deposu Nedir?

Modüler Su Depoları zaten dünyada kısıtlı olan su kaynaklarını sağlıklı bir şekilde depolamak amacıyla yüksek basınçlı preslerde, özel kalıplar vasıtasıyla soğuk sıvama yöntemiyle şekillendirilen sacların civatalar vasıtasıyla birleştirilmesi sonucu oluşturulan sağlıklı ve uzun ömürlü özel bir depo çeşididir. Özel kalıplarda presler vasıtasıyla şekillendirilen malzeme sıvı basıncından etkilenmemesi ve deformasyona uğramaması için özel şekiller verilerek tasarlanmıştır.

Modüler depoları oluşturan paneller arasındaki sızdırmazlık, depo içindeki sıvı cinsine bağlı olarak seçilen özel kauçuk EPDM contalar ile sağlanır. Standartlara uygun üretilen modüler depolar kullanılan malzemenin yapısı gereği kir tutmaz, bakteri oluşturmaz ve Ultra Viole (UV) ışınlarına karşı dirençli olduğu için yosunlaşma yapmaz.

Modüler depoları üzerlerinde bulunan temizleme kapakları sayesinde istenilen zamanlarda rahatlıkla temizlenebilir ve bakımı yapılabilir.

Neden Elmek Modüler Su Deposu?

Neden Elmek Modüler Su Deposu?

Çalışma hayatımız boyunca edinmiş olduğumuz iyi ya da kötü tüm tecrübelerimizi bir kenara yazdık ve artık bu tecrübeleri hayallerimizle birlikte siz değerli müşterilerimizle birlikte değerlendirmeye karar verdik, vermesine de; bu işin düşündüğümüz kadar kolay olmadığını anladık, zira artık biliyoruz ki, omuzlarımızdaki yük daha ağır ve sorumluluklarımız çok daha fazla.

İşte bu farkındalığımız ve tecrübemiz sayesinde çok rahat bir şekilde biz bu işin yani Modüler Su Deposu Üretiminin uzmanıyız diyebiliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin ve ya Türkiyenin herhangi bir ili. Biz her ilimize sorunsuz bir şekilde en iyi ürünü sunabilecek kalite ve kapasiteye sahibiz. Biz Modüler Su Deposu alanında kendini kanıtlamış bir firmayız.

Image

İletişim

Bir Sorunuz Mu Var?

Adresimiz

Seyhan Sanayi Sitesi Yeşiloba Mh. 46211 Sok. No:4 01170 - Seyhan / ADANA

Telefon Numaramız

+90 (322) 428 34 96

Eposta Adresimiz

info@elmekmakina.com